ČARODĚJNICE domácí dílnička pro rodiče a děti

Výroba vlastní čarodějnice může být víkendová zábava pro děti a rodiče. Užijte si tvoření, nechte se unést vlastní fantazií a vytvořte originální výrobek. Prodáváme hotové čarodějnice, ale také jednotlivé sádrové komponenty na jejich výrobu. Věřím, že si tvoření užijete a děti odloudíte od tabletů k tvůrčí práci, kterou si všichni užijete.

carodejnice

Domácí tvořivá dílnička pro děti a rodiče. Buďte kreativní a vytvořte si vlastní čarodějnici.

Během práce si zahrajete na konstruktéry, malíře, módní návrháře, stylisty, kadeřníky, a nakonec se můžete proměnit také ve fotografy. Pokud nám pošlete portrét vašeho díla rádi ho zveřejníme v galerii na našem Facebooku.

Na zhotovení celé čarodějnice u nás zakoupíte všechny sádrové komponenty (hlava, ruce, nohy) Pro výrobu těla se nám nejvíce osvědčil polystyren (také k dostání), do kterého lze zapíchnout drát a vytvořit hrubou kostru celé postavy.

Konstruktér tedy vytvoří z končetin hrubou kostru těla a zafixuje jednotlivé díly (lepící páskou nebo skobičkou zhotovenou z drátu) tak, aby celá postava byla stabilní. POZOR hlavu doporučujeme zatím nenasazovat.

Módní návrhář s tavnou silikonovou pistolí (místo jehel a nití) začne tělo oblékat do nastříhaných hadrů. Po obléknutí těla  nebo v průběhu práce s pomocí konstruktéra umístí hlavu.

Malíř má za úkol dát sádrovým dílům život. Doporučujeme vodou ředitelnou barvu např. Balakryl. Sádru natřete jednou základovou vrstvou.  Po zaschnutí použít tmavší odstín a znovu vše natřete, ale ještě před zaschnutím druhého nátěru barvu setřete jemným hadříkem. Tak docílíte tónování a zvýraznění rysů v obličeji.

Kadeřník a stylista nastupují až na konec. Silikonovou pistolí se dolepí vlasy a vytvoří se požadovaný účes. Stylista do dekoruje doplňky a dodá ten nejlepší image vaší krásné čarodějnici.

Nyní už nastupuje fotograf a vytváří portrét pro prezentaci v naší velké rodině čarodějnic.

UPOZORŇUJEME - sádrové díly jsou křehké a při neopatrném zacházení se snadno poškodí. 

Doporučit produkt

Vaše jméno: *
E-mail příjemce: *
Předmět e-mailu:
Začátek e-mailu:
Vaše poznámka:

Položky označené * je nutné vyplnit.