Obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky

 

Objednávku lze podávat elektronicky prostřednictvím nákupního košíku, e-mailem a telefonicky.

CENÍK ROZVOZU A DORUČOVÁNÍ KVĚTIN ZDE 

 

DORUČENÍ V PRAZE DO 120 MIN.

 

Květiny a ostatní produkty je na internetu možné objednávat  s dodávkou  v Praze již za 120 min. Denně zásobujeme obchod čerstvým zbožím z Holandska přesto v případě větších kytic a náročných zakázek doporučujeme objednávat s časovým předstihem dvou dnů.

 

DORUČENÍ V CELÉ ČR DO 2 DNŮ

 

Objednávky květin a dárků s doručením do celé ČR přijímáme minimálně dva pracovní dny před realizací objednávky. Pokud bude požadovat doručení v kratším časovém termínu a bude to technicky možné, pokusíme se vám vyjít vstříc a zajistit realizaci zakázky v kratším termínu (Pouze po telefonické dohodě). Dodání zboží nelze časovat na konkrétní hodinu.  Zboží je po tel. dohodě s adresátem dodáno v čase od 8:00 hod do 18:00 hod. tak aby příjemce zásilky byl zastižen na dohodnuté adrese.

 

 

 

DORUČENÍ  VÍKEND a ve dnech pracovního volana

Upozorňujeme, že doručování zásilek o víkendu a ve dnech pracovního volna je nutné předem telefonicky dohodnout a objednávku květin  provést v pracovní den.  Nejpozději je možné květiny objednat v pátek před víkendem, kdy má být objednávka doručena. Doručení o víkendu je zpoplatněno tarifem IN TIME Praha.

 

DÁRKY PRO MUŽE

 

Klobásové kytice a netradiční dárky pro muže jsou vždy připravovány na objednávku.  Objednávku doporučujeme podávat min. 2 pracovní dny předem jinak není možné garantovat její realizaci. Jsme jediné květinářství, které má originální řešení na speciální kytice s lahví.  U nás vždy k dostání originální, decentní dárek pro muže, který jinde nekoupíte.

 

DÁRKOVÉ KOŠE a krabicové sety

 

V našem květinářství máme patent na speciální dárkové krabice, které jsou vhodným dárkem pro libovolnou příležitost. Vybrané produkty v setu dárkové krabice je možné doručovat do 2 pracovních dnů po celé ČR od úterý do pátku (v sobotu, neděli a pondělí  dárkové krabice po ČR nedoručujeme). V Praze toto zboží doručujeme následující pracovní den po objednání. Květinářství si vyhrazuje právo sezónně omezit rozvoz  do celé ČR.

Při doručení po celé ČR se kurýrní společnost doručující zásilku  telefonicky  dohodne s adresátem na termínu dodnání. Dodání bude realizováno v čase od 8:00 hod do 18:00 hod. a je nutné, aby adresát byl k zastižení na uvedené adrese případně dostupný na kontaktním telefonním čísle.

VĚRNOSTNÍ SYSTÉM

 

Registrace v e-shopu KVĚTINY DNES se vyplatí. Odměňujeme naše zákazníky za věrnost.  Za nákup vybraných produktů vám přičteme na vašem účtu body, které je možné uplatnit při další objednávce formou slevy z celkové ceny nové objednávky. Získejte ještě lepší ceny na originální dárky.

 

PLATBA ZA INTERNETOVOU OBJEDNÁVKU

 

Platební kartou – v e-shopu KVĚTINY DNES zaplatíte on-line platební kartou MASTERCARD, VISA,  VISA ELEKTRON, MAESTRO. Platba se provádí přes zabezpečenou platební bránu společnosti global payments Europe.

 

Bankovním převodem na účet v Raiffeisen bank číslo účtu. 149980 / 5500 variabilní symbol je ID objednávky. V případě tel. objednávky je variabilní symbol vaše tel. číslo.

Na fakturu -  pouze pro dlouhodobé firemní zákazníky. KVĚTINY DNES umožňují firemním zákazníkům možnost odebírat květiny a následně provádět platbu na základě zaslané faktury – daňového dokladu. Faktura je standardně zasílaná jako příloha e-mailu na žádost může být zaslána také prostřednictvím České pošty.

Hotově při předání – platbu za objednávku je možné uhradit přímo řidiči nebo kurýrní společnosti při dodání zboží.

Hotově na obchodě (výdejní místo) - platbu za objednávku je možné uhradit přímo při předání zboží na smluvním výdejním místě. 

UPOZORNĚNÍ: Při osobním odběru nelze platit platební kartou.

 

OBECNÁ USTANOVENÍ

 

Objednávky jsou přijaty k realizaci po potvrzení, že se zákazník seznámil a souhlasí s obchodními podmínkami.

KVĚTINÁŘSTVÍ se zříká odpovědnosti za zdržení případně zrušení objednávky v případě formálních vad objednávky. Jedná se zejména o nepravdivé, chybné nebo neúplné informace o doručovací adrese příjemce.

KVĚTINÁŘSTVÍ může před doručením zásilky telefonicky kontaktovat příjemce zásilky pro nalezení nejvhodnějšího času doručení a zastižení příjemce na dodací adrese.  V případě, že objednávající si nepřeje kontaktovat příjemce před dodáním zásilky nebo dodal nesprávné tel. číslo či příjemce nepřijímá hovor nese rizika z neúspěšného doručení objednávající. Za překážku úspěšného doručení jsou považovány také ostatní skutečnosti např. adresát se nezdržuje na dodací adrese, byt není označen jmenovkou nebo je označen jmenovkou s jiným jménem,  nefungují zvonky,  …

KVĚTINÁŘSTVÍ může v případě překážky úspěšného doručení předat zásilku náhradnímu příjemci. Za tuto osobu lze považovat kolegu v práci, souseda případně jiné místo či osobu, kterou v danou situaci uzná za vhodnou. O této skutečnosti informuje příjemce nebo objednávajícího. V případě, že se nepodaří zásilku předat náhradnímu příjemci bude zásilka vrácena zpět do květinářství. Za druhé doručení se objednávající zavazuje zaplatit dvojnásobný poplatek standardního doručení. (Je účtováno vrácení zásilky zpět poplatkem ve výši standardního doručení a nové doručení) V případě, že není zakázku možné doručit do 48 hod. bude zásilka znehodnocena. O této skutečnosti květinářství  předem informuje objednávajícího.

V případě vrácení zakázky z důvodu překážky úspěšného doručení zpět do květinářství a následného osobního odběru zakázky 3 osobou nám vzniká nárok na úhradu nákladů spojených s vrácením zboží ve výši ceny rozvozu.

Květinářství si vyhrazuje právo nahradit květiny, květinový materiál a doplňky podobným druhem stejné kvality i stejné ceny v  případě, že není možné zajistit stejné složení produktu z důvodu aktuální či sezónní dostupnosti daného druhu prezentovaného na webu. Záměna se provádí vždy s maximálním ohledem a přizpůsobením vzhledu objednaného produktu.

Květinářství KVĚTINY DNES si vyhrazuje právo objednávku odmítnout pro formální vady objednávky, nezaplacení objednávky a v případě, kdy kapacita květinářství je zcela vyčerpána.

Fotografie a vyobrazené produkty v eshopu KVĚTINY DNES.cz jsou pouze ilustrativní. Každá květina je originál a výsledné aranžmá se může více či méně odlišovat od vyobrazené prezentace.

 

STORNOVÁNÍ OBJEDNÁVKY

 

Stornování objednávky zákazníkem je možné podat písemně, nebo elektronicky min. 48 hod. před termínem realizace objednávky. Storno poplatek v tomto případě činí 30 % celkové ceny objednávky min.200 Kč

V případě storno objednávky čase kratším než 48 hodin ze strany zákazníka je účtován poplatek 100 % z celkové ceny objednávky.

Po odečtení storno poplatku květinářství vrátí zákazníkovi zpět částku za objednané květiny nejpozději do 30 dnů sníženou o manipulační poplatek za bankovní převod (100 Kč)

Za stornování objednávky v hromadném nákupu nebo nevyzvednutí objednávky v období stanoveném pro uplatnění nároku z hromadného nákupu bude na vrub zákazníka účtován poplatek ve výši 100 % zaplacené částky.

 

REKLAMACE

 

Příjemce zásilky přebírá zboží a svým podpisem stvrzuje, že zásilku převzal v dobrém stavu. V případě, že je zásilka poškozena, nebo jiným způsoben znehodnocena (polámané květiny), neodpovídá objednanému produktu nebo počet květin, zásilku nepřebírejte a o odmítnutí nás neprodleně informujte. Pokusíme se okamžitě sjednat nápravu. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

Na řezané květiny lze uplatnit reklamaci neprodleně co kupující zjistí vadu, nejpozději však do 24 hod. od prodeje. Na hrnkové květiny lze uplatnit reklamaci do dvou pracovních dnů.

 

 

OCHRANA OSOBNÍCH DAT

Vzhledem k tomu, že uživatel elektronického obchodu poskytuje při nákupu své osobní nebo firemní údaje, prohlašuje firma KVĚTINY DNES Praha, s.r.o., provozovatel www.kvetinydnes.cz, že v souladu se zněním zákona o ochraně osobních údajů, zák.č. 101/2000 Sb., bude chránit tyto údaje před zneužitím a dodržovat práva a povinnosti při zpracování těchto údajů poskytnutých uživatelem.

KVĚTINY DNES se zavazují, že uživatel, který poskytne své osobní údaje neutrpí žádnou újmu na svých právech v souladu se zněním výše uvedeného zákona.

Zavazuje se zajistit veškerou ochranu před získáním, zneužitím a užíváním těchto údajů třetími stranami. KVĚTINY DNES Praha, s.r.o. si vyhrazují právo ověřit, zda uživatelem poskytnuté údaje jsou pravdivé. Veškerá další ustanovení zákona o ochraně osobních údajů, zák.č. 101/2000 SB., nezmíněná v tomto Prohlášení, nejsou tímto dotčena.

Odesláním objednávky dává zákazník na vědomí, že souhlasí s  Obchodními a dodacími podmínkami pro doručování květin že si je přečetl a souhlasí s nimi.

Doporučit produkt

Vaše jméno: *
E-mail příjemce: *
Předmět e-mailu:
Začátek e-mailu:
Vaše poznámka:

Položky označené * je nutné vyplnit.